ARANŻACJA WSPÓŁCZESNEJ PRZESTRZENI W JASNYCH TONACJACH.

Projekt jasnej kobiecej sypialni w Legnicy. Pudrowa kolorystyka ścian oraz delikatne motywy tapety ocieplają wnętrze. Drzwi do garderoby zostały ukyte za lamelami w matowej bieli. Chromowane kinkiety i żyrandol dodają wnętrzu elegancji.

Projekt wnętrz Wrocław. Sypialnia

SYPIALNIA Z MOTYWEM ROŚLINNYM.

Piękna fototapeta w liście została użyta jako tło dla pozostałych dekoracji. Metalowe liście w ramkach nawiązują bezpośrednio do niej. Podobnie jak motywy na poduszkach przy fotelu. Ciemna matowa powierzchnia szaf ukrywa nieco garderobę. Oczywiście dywany w sypialni są zawsze dobrym pomysłem, jeżeli zależy nam na dodaniu nieco przytulnego charakteru i komfortu podczas jej użytkowania.

Projekt wnętrz Wrocław. Sypialnia

CIEMNA SYPIALNIA Z ODROBINĄ SUROWOŚCI.

Czarne elementy wezgłowia są wykonane z tapicerowanego materiału. Beton po prawej stronie ma nadać odrobinę loftowego charakteru. Tło do szafek przy łóżku to mozaika grafitowych luster i lakierowanych w macie elementów meblowych.

Projekt wnętrz Wrocław. Sypialnia

JASNA ELEGANCKA SYPIALNIA.

W tej jasnej aranżacji sypialni zdecydowaliśmy się na połyskujące elementy wykończenia zarówno w przypadku lamp i uchwytów w meblach jak i samych mebli. Podobnie zresztą jak dodatków

Projekt wnętrz Wrocław. Sypialnia

GEOMETRYCZNE FORMY WE WSPÓŁCZESNEJ SYPIALNI.

Proste formy geometryczne podkreślone zostały liniami światła. Dodatkowo podświetlone zostało łóżko i szafki nadając im nieco lekkości. Garderoba została ukryta za lustrzanymi drzwiami po lewej.

następny projekt

NASTĘPNY PROJEKT