ARANŻACJA WSPÓŁCZESNEJ KUCHNI.

Projekt wnętrz z ukrytą zabudową roboczą. Dzięki odpowiednim mechanizmom drzwi mogą zsuwać się na boki i zupełnie chować w linii zabudowy meblowej. Na codzień rozsunięte tworzą elegancką czystą formę.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

JASNA NOWOCZESNA KUCHNIA

Biele i jasne szaroości zostały przełamane ciemnymi akcentami blatów oraz fragmentem podwieszenia. Duże okno tarasowe, które zastąpiło zwykłe, pozwoliło wpuścić do kuchni znacznie więcej światła.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

KLASYCZNA KUCHNIA ZE SPIEKIEM

Do tej jasnej kuchni kuchni prowadzi ułożona w jodełkę podłoga. Spieki imitujące marmur są trwałe i praktyczne, a jednocześnie dodają wnętrzu elegancji. Całość uszpełniają jasno szare fronty z subtelną ramką i chromowanymi uchwytami. Przeszklony kredens, to dodatek, na który może trafić ekspozycja efektownych filżanek i kieliszków.

Projekt wnętrz rezydencji. Kuchnia.

CIEMNA LUKSUSOWA KUCHNIA

W tym projekcie na blaty trafił kamień naturalny. Fronty natomiast zostały wykończone spiekiem z delikatną metaliczną strukturą. Przestronna wyspa to ogromny komfort użytkowania. Dodatkowo mamy tu nieduży śniadaniowy stolik, który zapewnia wygodę podczas krótkich posiłków.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnie.

GEOMETRYCZNE FORMY WE WSPÓŁCZESNEJ KUCHNI.

Proste formy geometryczne podkreślone zostały światłem. Minimalizm jest głównym motywem, co pokazują ukryte szafki, które chowają się za dużymi suwnymi drzwiami. Pozwala to osiągnąć elegancką i czystą formę mebli. Drewno łączy się tu ze spiekiem przypominającym marmur.

następny projekt

NASTĘPNY PROJEKT