ARANŻACJA KLASYCZNEJ ŁAZIENKI.

Projekt wnętrz klasycznej łazienki z wolnostojącą wanną. Stylizowane płytki ceramiczne na ścianach łączą się z marmurowym wykończeniem. Całość uzupełnia sztukateria w kolorze ścian oraz dodatki dekoracyjne takie jak stylizowane stoliki przy wannie oraz efektowny żyrandol.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

JASNA KLASYCZNA KUCHNIA

Biele zostały przełamane ciemnymi akcentami blatów. Stylizowane fronty w meblach zostały ozdobione eleganckimi, chomowanymi uchwytami. Klasyczne hokery oraz żyrandole uzupełniają obraz wyspy. Wysoka zabudowa została przełamana ciemną, kontrastową górą. Dzięki temu zabiegowi jest przyjemniejsza w odbiorze z salonu, a sam mebel nabrał nietuzinkowego charakteru.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

KLASYKA W SALONIE

Salon jest konsekwentnym nawiązaniem do reszty pomieszczeń. Podłoga w tej przestrzeni przechodzi w drewno ułożone w jodełkę. Sztukateria na ścianach oraz ozdobna struktura na suficie delikatnie podkreślają styl wnętrza. Jedynym, delikatnym przełamaniem są nieco bardziej współczesne meble wypoczynkowe, na których ułożono dekoracyjne poduszki komponujące się z materiałem zasłon.

następny projekt

NASTĘPNY PROJEKT