ARANŻACJA NOWOCZESNEGO DOMU.

Projekt wnętrz dla młodego małżeństwa, które najlepiej czuje się w nowoczesnych przestrzeniach. Jadalnia dyskretnie została oddzielona od salonu ażurową ścianką. Doskonale swoje zadanie spełnia w tym wypadku połączenie metaloplastyki z drewnem, które jest istotnym motywem ozdobnym w tym wnętrzu. Sama konstrukcja natomiast zmienia się w zależności od punktu, z którego na nią patrzymy.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

SPIEK I KONTRASTY

Jasny, dominujący kolor ścian został przełamany ciemnymi akcentami metalu oraz spieków, użytych w poszczególnych meblach. W przypadku jadalni postawiliśmy na ciemno czekoladowy, niemal czarny kolor stołu i krzeseł. Sama konstrukcja jest przy tym wizualnie dość lekka i dzięki temu nie przytłacza.

Projekt wnętrz Wrocław. Kuchnia.

NIE TAK OTWARTA PRZESTRZEŃ

Koncepcja open space jest zdecydowanie atrakcyjniejsza dla nas, niż sztywny podział wnętrz i ich oddzielenie. Dzięki użyciu jednak kilku zabiegów możemy zyskać nieco komfortu na codzień. W tej aranżacji wnętrz zdecydowaliśmy się na oddzielenie kuchni od pozostałej części domu przesuwnymi drzwiami, które jednak można dyskretnie ukryć w przygotowanej do tego celu zabudowie.

Projekt wnętrz rezydencji. Kuchnia.
następny projekt

NASTĘPNY PROJEKT