PROJEKTY WNĘTRZ REZYDENCJI

Ciemna kolorystyka oraz ekskluzywne materiały i rozwiązania to główne założenia przyjęte przy projekcie tej rezydencji, której głównym szkieletem są ogromne 50cm bale drewna.

Sam projekt wnętrz ma być z założenia nowoczesny, drewno bali natomiast stanowi ciekawe tło do mebli i wyposażenia pomieszczeń. Co jest warte uwagi, to załamania światła na tego typu ścianach wydają się wyjątkowo ciekawym atutem.

ELEGANCJA W KUCHNI

Kuchnia jest sercem domu. To powiedzenie znajduje wyjątkowo podatny grunt w tym przypadku. To właśnie projekt kuchni ma u właściciela priorytet.

Wszystkie urządzenia zostały umieszczone wzdłóż ściany. Wysoka zabudowa została otoczona światłem ledowym, tak żeby drewniane bale znajdujące się za nią zostały podkreślone. Meble zostały wykończone w fornirze barwionym na antracytowy kolor. Dzięki temu zabiegowi udało się zachować strukturę materiału, przy osiągnięciu ciemnego odcienia mebli na jakim nam zależało. Spiek kwarcowy na frontach w centralnej części zabudowy równoważy całość.

WYSPA W KUCHNI

W projekcie tej przestrzeni na pierwszy plan wysuwa się przestronna wyspa kuchenna.

Została ona wykończona w podobny sposób jak zabudowa za nią. Jednak do wykonania okrągłych blatów użyty został kamień naturalny. Sama forma okręgów nawiązuje do przekroju drewnianych bali. Dzięki zastosowaniu elementów o różnych promieniach można było stworzyć przestrzeń do posiedzenia na hokerach.

Jednym z nieszablonowych dodatków jest zlew, który chowa się w blacie. Takie rozwiązanie przy okazji zwiększa przestrzeń roboczą.

PROJEKTUJ WNĘTRZE Z NAMI

Jeśli potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o projekcie wnętrz w firmie nie wahaj się zadzwonić do nas. W końcu przecież chodzi o aranżację przestrzeni, do której trafią zarówno Państwa pracownicy jak i kontrahenci.

następny projekt

NASTĘPNY PROJEKT